Edessa Mobilya

45 yıllık mobilya sektöründe ki deneyimimizi, taklit eden değil taklit ve takip edilen olmanın haklı gururunu sizlerle birlikte yaşıyoruz. Bursa Çalı organize sanayii bölgesinde 12.000m² üzerinde faaliyet gösterirken son çalışmalarımızda kaydedilen bademli'de bulunan 11000 m² ek binamızla toplam 23000 m² kapalı alan içerisinde akrilik, laminant, uv lak, akripet, pvc membran kapak-laminat, pvc membran, lake kapı ve ofis mobilyaları imalatı yapılmaktadır.

Türkiye iç pazarında büyük bir paya sahip olan EDESSA yaklaşık 17 ülkeye de ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Profesyonel, uzman ve deneyimli kadrosu satış ve pazarlamada buluşup sizlere ulaşmaktadır.

İnşaat sektörü günümüzde hızla gelişip kendini yenilerken, paralelinde sektörümüzde bu yenilikleri kullanmak, geliştirmek ve uygulamak zorundadır. EDESSA mobilya olarak yenilikleri ülkemizle birlikte sektörümüze kazandırmakla yetinmeyip takipçisi olmuştur.

Edessa Mobilya 23.000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Aylık üretim adeti kapak olarak 100.000 ile 200.000 adet arasında olup, 300 modül mutfak, 10000 kapı ve 1000 takım ofis üretmektedir.

Edessa Mobilya, Afganistan, Azerbaycan, Rusya, İran, Suriye, Kuzey Irak, Cezayir, Bulgaristan, Yunanistan, KKTC, Belçika, Fransa, Libya, Ukrayna, Fas , Dubai ve Almanya'ya ihracat yapmaktadır. 

Kalite

Sizden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak için ; en iyi üreticilerle çalışıyoruz.

Özel Tasarımlar

İstediğiniz ölçülerde en iyi tasarım için çözümler sunuyoruz.

Karşılanabilirlik

Piyasadaki güçlü bağlantılarımız sayesinde size en uygun fiyatı verebiliriz.